EaZy Networking

EaZyNetworking
Už žádné složité nastavení sítí
 
Rychlé a snadné nastavení

Už žádné složité nastavení sítě! Ve srovnání s tradičním nastavováním IP kamer, funkce EaZyNetworking Vám pomůže nastavit kameru v pouhých 3 krocích. Nemusíte znát nic o IP, ani nemusíte vědět co je to port forwarding na routeru. Vše co stačí, je připojit kameru k routeru (ADSL modemu) a zapnout kameru.

EaZyNetworking funguje na principu cloud serveru, kde máte v síti vlastní pronajatý prostor pro ukládání dat. Kamera ukládá záznamy na cloud server v Internetu, Vaše data jsou tak chráněna nejen proti zcizení pachatelem v místě instalace, ale i proti zničení při požáru atp. Není vyžadováno žádné záznamové zařízení. Ideální pro zabezpečení soukromých prostor jako jsou byty a menší prostory.

ez 1
 
EZ
Schopné pracovat na více platformách
Zařízení podporující EaZy Networking pracují s dynamickou IP adresou. Není potřeba od poskytovatele žádat statickou IP adresu. Live obrázek nebo záznam si prohlídnete ze všech možných zařízení.
 
Kontrola stavu a aktivní PUSH zprávy na Váš chytrý telefon
EaZy Networking Server Vám zašle zprávu, když je zařízení odpojeno od serveru například v důsledku výpadku proudu. Také Vám zašle zprávu o tom, že je zařízení zase zapnuté a online. Díky tomu, si můžete být jisti, že dohled funguje.
EZ 2
 
Buddy
Podělte se s EaZy!

V několika krocích můžete s přáteli, rodinou nebo zákazníky sdílet videozáznamy z jakéhokoli zařízení EaZy. Můžete také přiřadit různé uživatelské úrovně a dobu připojení pro každý účet.

 
Potřebujete... 
YOU WILL NEED
 
Doporučujeme vysokorychlostní připojení k internetu minimálně s rychlostí uploadu 512kbps.Váš router musí podporovat funkci dynamického přidělování IP adres (DHCP), což je výchozí nastavení prakticky všech velkých poskytovatelů Internetu. V případě použití starších řešení, kdy se používá současně modem a router nebo u připojení, kde poskytovatel nepodporuje dynamické přidělování IP adres, požádejte Vašeho poskytovatele Internetu o pomoc s konfigurací.Stáhněte si nejnovější verzi EagleEyes na Vašem mobilním telefonu nebo tabletu s iOS nebo Android a postupujte dle jednotlivých pokynů a projdete tak celé nastavení. Pro uživatele PC, je nutné se přihlásit přes AVTECH server portal, který bude brzy k dispozici.

Datový plán
Datový plán je velikost dat, která máte povoleny na serveru v cloudu. Jako příklad: deset minut spojení rychlostí 256kpbs zabere přibližně 18MB datového prostoru. AVTECH vám poskytuje 500MB dat což odpovídá zhruba 260 minutám. EaZy Networking zařízení tak zdarma umožní záznam po dobu 6 měsíců po přidání kamery do cloudu. Pro pokračování provozu je potřeba prodloužit datový plán se společností AVTECH. Ideální tedy pro záznam pohybu před kamerou v závislosti na aktivaci PIR senzoru (pohybového snímače).

Ceník datových plánů:

  1. USD 1 / 1GB, přibližně 520 minut
  2. USD 5 / 7GB, přibližně 3640 minut
Přesná doba záleží na konkrétních podmínkách provozu kamery.
 
 
 
Často kladené otázky

O: Jaké jsou výhody připojení mé kamery k internetu za použití EaZy Networking?

  1. EaZy Networking výrazně zjednodušuje síťovou konfiguraci. Pouze Plug&Play a vše je hotovo. 
  2. Je-li kamera odpojena od sítě, po obnovení spojení dostanete PUSH zprávu o jejím stavu.
  3. Výchozí uživatelské jméno a heslo kamery lze použít také pro cloud službu.

O: Jaká jsou omezení, když je kamera připojena k internetu pomocí EaZy Networking?

  1. IPS je 10 IPS.
  2. Kvalita live obrazu je omezena na QVGA (320×240 px).
  3. Včasnost PUSH oznámení nelze srovnávat s tradičním P2P připojením.

O: Budou mé osobní údaje v bezpečí s EaZy Networking?

Všechna videa a informace z kamer, jsou před odesláním na server šifrovány přes protokol SSL a HTTPS.

O: Kolik IP kamer lze v EaZy Networkingu použít?

Neexistuje žádné omezení.

O: Je možné, aby jeden cloud účet byl přihlášen na více zařízeních současně?

Ano, a neexistuje žádný limit počtů klientů.

O: Je potřeba mít počítač stále zapnutý?

Ne. Jakmile je nastavení úspěšné, zařízení s EaZy Networking pracuje s cloud serverem, i když je počítač vypnutý.

O: Je možné sdílet mé cloud zařízení s více účty cloud?

Ano, a neexistuje žádný limit počtu klientů.

O: Jak změním heslo pro svůj cloud účet?

V EagleEyes adresáři, běžte na “Setting” -> “Detail” -> “Account Information” -> “Modify” -> “Change Password”.

O: Je možné si přizpůsobit čas pro živý náhled?

Ano. Přejděte na “Setting” -> “Detail” -> “Available Data Allowance” -> “Connection limit time”, a čas můžete nastavit v rozmezí od 1 minuty do neomezeně.

O: Kromě PUSH videa si mohu také nastavit e-mailové a FTP oznámení o událostech. Budou tato data započítávána do mého datového plánu?

Ne, protože tyto metody neposílají data přes cloud server (data jsou odesílána z kamery přímo na FTP nebo mailový server).

 

Kamera s funcí EaZy Networking: AVTECH AVM-815EZ